مقالات

مقالات

تنظیم خودکار دمای آسایش موتورخانه، کلید تجربه خواب راحت

دمای محیط یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند خواب انسان را تحت تاثیر قرار دهد. اثرات معمول قرار گرفتن در معرض گرما یا سرما عبارتند از افزایش بیداری و کاهش خواب حرکت سریع چشم و خواب با امواج آهسته. این اثرات محیط حرارتی در مراحل خواب به شدت با تنظیم حرارتی مرتبط است که بر مکانیسم تنظیم خواب تأثیر می‌گذارد.

ادامه مطلب
مقالات

کنترلر های هوشمند سامانه های گرمایشی و سرمایشی و نقش آن ها در کاهش هزینه های ساکنین

بازار کنترل HVAC در حال رشد است و پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که ارزش آن تا سال 2023 به 27 میلیارد دلار خواهد رسید که افزایشی 13 میلیارد دلاری از سال 2018 را نشان می‌دهد. توانایی کنترل خودکار عملکردهای گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع در یک ساختمان است. به وضوح یک نیاز در حال افزایش است. علت این امر، نحوه عملکرد کنترل‌های HVAC و مزایای سیستم‌های HVAC هوشمند، همه اساس این مقاله را تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب
مقالات

دمای مطلوب در ساختمان شما چقدر است؟

در طراحی محل کار برای ایجاد دمای مطلوب باید هوای گرم و همچنین سرد را در نظر گرفت. سیستم‌های HVAC برای ایجاد دماهای ایده‌آل برای ساختمان‌های مختلف طراحی شده‌اند و هم سیستم‌های تهویه مطبوع و هم سیستم‌های گرمایشی مانند دیگ‌های بخار کارآمدتر و همچنین “هوشمندتر” می شوند.

ادامه مطلب
مقالات

چگونه LoRa می تواند به مالکان ساختمان کمک کند تا opex را کاهش دهند؟

با افزایش گسترده استفاده از دستگاه‌های IoT (اینترنت اشیا) در ساختمان‌های هوشمند، تعدادی از راه‌حل‌های اتصال اینترنت اشیا برای اتصال کاربران ساختمان و دستگاه‌ها در ساختمان‌های اداری تجاری پدید آمده‌اند.

ادامه مطلب
مقالات

پارادوکس تهویه مطبوع

جهان در حال حاضر 1.1 درجه سانتیگراد – 2 درجه فارنهایت – به طور متوسط ​​گرمتر از ابتدای انقلاب صنعتی است. اما با توجه به این تغییر به ظاهر کوچک به طور متوسط، یک افزایش بزرگ در دمای بسیار بالا است. این امر باعث شده است که سرمایش، به ویژه تهویه مطبوع، برای بقای میلیاردها نفر حیاتی باشد.

ادامه مطلب