ورود به سامانه ابری

Fidar Electronics

اتاق سرور

دریافت هشدار در مورد مسائلی که محیط سرور شما را تهدید می‌کند

شما به عنوان یک مسئول تجهیزات حیاتی فناوری اطلاعات و یا اتاق سرور، به اطلاع رسانی فوری از مشکلات محیطی نیاز دارید که می‌تواند اتاق سرور و مراکز داده شما را تحت تاثیر قرار دهد. دستگاه دیتالاگر FIDAQUIRE به همراه کارت مانیتورینگ CANOpen این قابلیت را دارد تا به طور همزمان بر محیط شبکه (دما، برق، رطوبت و غیره) و دستگاه های TCP/IP نظارت کند.

به محض تغییر در شرایط محیطی، با توجه به داده‌های دریافتی از حسگرها، دستگاه بنا به هشدارهای تعریف شده متوجه تغییرات شده و سیستم پیام‌های هشدار را برای پرسنل تعیین شده ارسال می‌کند. نظارت جامع زیرساختی FIDAQUIRE به مدیران IT اجازه می‌دهد تا قبل از دیر شدن، نسبت به وقفه‌های شبکه واکنش نشان دهند. استفاده از دستگاه دیتالاگر اتاق سرور باعث پیشگیری از تبدیل یک نقص به فاجعه و امکان جلوگیری از خسارات مادی و معنوی حاصل از نبود شرایط فیزیکی مناسب در اتاق سرور می گردد.

همچنین این دیتالاگر با قابلیت پشتیبانی از پروتکل SNMP، علاوه بر پنل کاربری اختصاصی خود قابلیت اتصال به انواع نرم افزارهای مدیریت شبکه (مانند Solarwinds) را دارا می‌باشد.

نظارت از راه دور محیطی از اتاق های سرور و امکانات توزیع شبکه محافظت می‌کند:

شما می‌توانید در ساعاتی که دور از مجموعه‌ی تحت نظر خود هستید، از طریق اینترنت به تمام داده‌های اتاق سرور خود دسترسی داشته باشید و قبل از وقوع هر اتفاق، آن را پیش‌بینی کنید. از جمله پارامترهای قابل پایش در اتاق سرور با استفاده از دستگاه FIDAQUIRE می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دمای محیط اتاق سرور و رک‌ها

نوسان برق

رطوبت محیط

پایش ورود و خروج

نشتی آب

دود و حریق

ولتاژ و جریان متناوب

دیتالاگر FIDAQUIRE  شامل یک واحد اصلی “میزبان” است و تا 31 دستگاه “Node” توسعه یافته را پشتیبانی می‌کند. هر گره قابلیت ارتباط با سنسورهای محیطی را داشته و اطلاعات آن را جهت ثبت و نمایش به میزبان ارسال می‌کند.

این سیستم می‌تواند پیام‌های هشدار را از طریق شبکه از طریق ایمیل یا پیام متنی به کاربر ارسال کند.