ورود به سامانه ابری

Fidar Electronics

سردخانه

دما و رطوبت، دو عامل حیاتی در نگهداری اقلامی همچون میوه، دارو و … در سردخانه‌ها می‌باشد. از این رو، پایش این دو پارامتر و پیشگیری از ایجاد هرگونه تغییر احتمالی در آن‌ها بسیار مهم می‌باشد. با استفاده از دیتالاگر FIDAQUIRE، امکان ثبت داده‌ها و همچنین پایش از راه دور آن‌ها با استفاده از بستر IIOT بصورت کاملا امن میسر خواهد شد.

همچنین با تعریف انواع هشدار پیامکی و ایمیلی به صورت alarm و pre-alarm در حالت‌های مختلف دمایی و رطوبتی، امکان پیشگیری از هرگونه اتفاق ناخواسته در سردخانه را فراهم نموده و از وارد آمدن خسارات احتمالی جلوگیری می‌نماید.

سیستم نظارت از راه دور به شما هشدار می‌دهند که ممکن است موجودی مواد غذایی یخچالی و منجمد شما در خطر باشد

هنگامی که شما مسئول محصولات غذایی سرد با ارزش و موجودی منجمد یا یخچالی هستید، ممکن است فاجعه‌ای در کمین باشد، به خصوص زمانی که در محل نیستید.

مانیتورینگ دمای انبار سرد

دیتالاگر FIDAQUIRE  برای نظارت بر یخچال‌ها و فریزرها به شما کمک می‌کنند مطمئن شوید که همه چیز به طور مداوم در دمای مناسب نگهداری می‌شود. این دیتالاگر دمای استاندارد یخچال و فریزر و حتی دمای بسیار پایین فریزر (80- درجه سانتیگراد) را کنترل می‌کنند و به عنوان ثبت کننده داده عمل می‌کنند تا اطمینان داشته باشید که دما در محدوده صحیح باقی مانده است.

نظارت بر شرایط بحرانی

این دیتالاگر علاوه بر ثبت دما و رطوبت، می‌تواند شرایط بحرانی مانند قطع برق، خرابی تجهیزات و نشت آب را پایش کند و زمانی که شرایطی خارج از پارامتر از پیش تعیین‌شده شما قرار می‌گیرد، هشدارهای فوری از طریق ایمیل یا پیامک را به شما ارسال کند.

این دیتالاگر برای ثبت یخچال ها و سردخانه های موارد زیر ایده آل است:

سردخانه‌های میوه

تاسیسات تولید مواد غذایی

تجهیزات پردازش و ذخیره سازی مواد غذایی

سرویس غذا

مکان‌های خرده فروشی

سردخانه‌های دارویی

اطلاع رسانی زودهنگام به شما امکان می‌دهد تا قبل از اینکه مواد نگهداری شده در سردخانه تحت تأثیر تغییرات ناخواسته‌ی دمایی قرار گیرد، تجهیزات آسیب ببینند و یا محیط‌زیست آلوده شود، اقدام سریع و پیشگیرانه انجام دهید.